Gyakran ismételt kérdések

Mennyi idő alatt végezhető el a kurzus?

Tanulóim a vásárlást követő pár napon belül elkezdik felépíteni a weboldalukat, az anyag könnyen érthető, lépésre lépésre leutánozható, visszanézhető.

Mennyi idő után lehet ezzel pénzt keresni?

Ez rajtad és a kitartásodon fog múlni. Azt tudnod kell, hogy a weboldallal való pénzkeresés maraton és nem sprint!

Az elején nem is szabad nézni a számokat, statisztikákat, hanem minél több bejegyzést gyártani, hogy legyenek adatok, amelyekből kiderül melyik bejegyzés teljesít jól, mi érdekli az embereket, merre menj tovább.

A bevételszerzési módokat akkor célszerű bekapcsolni/beregisztrálni, amikor már van 25-30 bejegyzésed/cikked az oldaladon és megjönnek az első látogatók. Ez általában 2-3 hét alatt kényelmesen összehozható!

Van, aki megelégszik egy fizetéskiegészítéssel, van, aki otthagyja a munkahelyét, mert ráérez a lehetőségekre, és szépen megél belőle.De van, aki nagy pénzeket tud ebből kivenni, amivel komoly egzisztenciát építhet magának.

De tudd, hogy nincs ingyen ebéd! És azzal, hogy befizeted a tanfolyam árát, még nem dől be az ablakodon a pénz.

Ha mindent megcsinálsz, amit a tanfolyamban mutatok és kitartó vagy, akkor garantáltan fogsz tudni vele pénztkeresni, viszont tudd, hogy ehhez idő kell! Ez egy működő módszer, de nem a gyors meggazdagodásról szól!

Mennyi anyagi befektetés szükséges hozzá?

Úgy alakítottam ki a kurzust, hogy van egy teljesen ingyenes blogírási lehetőség/platform, ahol el tudod kezdeni a cikkírást és pénzt is tudsz keresni vele. És van egy minimális befektetést igénylő lehetőség: saját domainnév+tárhely pár ezer ft-ért.

Teljesen kezdőknek is ajánlott?

Abszolút! Ez a tanfolyam leginkább kezdőknek szól! Olyan részletességgel mutatom meg a szükséges technikai lépéseket is, hogy egy abszolút kezdő is elboldogul a megvalósításukkal!

Elegendő hozzá egy mobiltelefon is?

Mindenképp számítógép vagy laptop ajánlott hozzá! Mobiltelefonnal macerás a weboldal felépítése, szerkesztése.

Hány perces a kurzus?

Nem rövid és nem is túl hosszú! Úgy készítettem el, hogy gyakorlatias legyen, ne unj rá és átjöjjön a lényeg! Vannak fejezetek, amiket elég egyszer megnézni, de vannak benne olyan tananyagok, melyeket többször érdemes átrágni!

Hogyan tudok fizetni?

Bankkártyával vagy banki átutalással is tudsz fizetni. Amint befutott a kurzus ára megkapod a hozzáférést, amivel be tudsz jelenzkezni és láthatod a tanagyagot!

Bizonytalan vagy? Neked is lenne kérdésed? Írj és 24 órán belül válaszolok!

csinaljpenzt.hu@gmail.com

Olyan kérdések és válaszok, melyeket érdeklődők, tanulók kérdeztek:

Üdvözlöm, én is kezdő vagyok, de már régóta érdeklődöm eziránt. Arról van szó hogy ön segít készíteni egy weboldalt amelyre olyan tartalmat kell feltölteni ami sok embert érdekel? Ezután a google ads on hirdetéseket kell elhelyezni a weboldalon és ha sokan kattintanak a hirdetésre akkor a google ads fizet jutalékot? Mivel ezt sokan csinálják miért pont az én weboldalamra mennének rá?

A tanfolyamomban lévő videós anyagok segítségével segítek lépésről lépésre felépíteni egy weboldalt (önnek kell csinálnia én videóban mutatom a lépéseket).

Olyan részletességgel mutatom meg, hogyha leutánozza, követi a lépéseket, akkor meglesz a Wordpress alapú weboldala. Azt be tudja állítani technikailag úgy, hogy jól működjön, jól nézzen ki.

Ezután jön az, hogy bejegyzéseket kell rá gyártania. Mondjuk az elektromos rollerekről szól az oldala, így ezzel kapcsolatos bejegyzéseket visz fel. Ez is benne van a tanfolyamban, hogy milyen bejegyzések legyenek ezek.

Pl "elektromos roller biztosítás" kulcsszóra keresnek az emberek, így fel kell vinni erről egy cikket. (Ez csak egy példa, nagyon sok irányban körül lehet járni egy témát).

Felvisz sok hasonló cikket pl "elektromos roller esőben", stb.

Egy idő után, pár nap, pár hét, 2-3 hónap (nem lehet megmondani pontosan.) A Google keresőmotorja megtalálja az ön bejegyzéseit, ha valaki keres ezekre.

Az ön weboldalán hirdetés lesz, amit a Google Adsense rendszere biztosít. ezek automatikusan megjelennek, miután betette a kódot a weboldalába. Ezt is mind mind lépésről lépésre megmutatom a tanfolyamban.

A Google Ads, ahol a cégek hirdetnek és a Google Adsense ahol a weboldaltulajdonosok keresnek pénzt a weboldalukon megjelenő hirdetésekből.

Tehát önnek nem kell hirdetnie, pénzt kiadni. A látogatók organikusan jönnek a keresőkből, és rákattintanak az ön weboldalán megjelenő hirdetésekre, amiből ön pénzt kap. Gyűlik az egyenlege a Google Adsense fiókjában. 20.000 ft felett lehet kikérni az összeget bankszámlára. Minden hónap 21-e körül utalnak automatikusan, ha elérte a kifizetési küszöböt. Ha nem érte el, akkor megy át az összeg a következő hónapra, amíg el nem éri a 20.000 ft-os határt.

Google Ads a hirdetőknek szól (ön nem akar hirdetni).

A Google Adsense a kiadóknak, másnéven weboldaltulajdonosoknak szól. Ez szól önnek, ez ingyenes, ön kap ebből pénzt.

Az a cél, hogy olyan bejegyzéseket csináljon, amik jó helyen jönnek be a Google keresések találati listáján.

Ezért kell sok bejegyzést gyártani és olyanokat, amikre keresnek az emberek. Ki kell kutatni a témát. Beírni a kérdőszavakat: Hány, Mikor Hol, stb pl az elektromos rollerrel kapcsolatban és ezekre bejegyzést gyártani.

Eltelik kis idő, meg kell nézni mik jöttek be, melyik bejegyzések teljesítenek jól és azokra újabb bejegyzéseket gyártani.

Ebben az egészben az időnket fektetjük be, nem kell pénzt költeni hirdetésekre, természetes módon jön a forgalom a weboldalunkra a Google kereső által.

A kérdésem az adózással kapcsolatos, hogyan kell adóznom? Kell vállalkozást kiváltani?

Én vállalkozás keretein belül csinálom, de magánszemélyként, vállalkozás nélkül is végezhető, 15%-os SZJA adó terheli, ha jól tudom.

Mindenképp érdemes egy könyvelővel, adótanácsadóval egyeztetni, kikérni a véleményét önre vonatkozóan.

Az egész elkezdéséhez és addig, amíg nem kéri ki a bevételt az Adsensetől nem kell semmi hozzá.

Ha egy weboldalról kimásolok cikket, azt használhatom? Vagy átkell írni benne pár szót, jogilag rendben van?

Ez a témától függ. Legjobb ha átírod picit bármiről is legyen szó.

Vagy hozzáteszed a saját gondolataidat vagy ha olyan pár sor után átlinkeled az eredeti oldalra.

Szia, az miért van, hogy a keresőbe beírom az egyik oldalam címét és kiadja a weboldalam de teljesen más témájú oldalam és a leírásban van ott amit akeresőbe beírtam. Így ha valaki rákattintana egy másik oldalamra találna rá nem amire keresett.

Azért mert ott a kategória oldalt indexelte a Google.

Majd szépen indexeli a többi oldalt is. Ahogy mondtam idő kérdése, amíg beépül.

Addig ezt ne is nézegesd.

Az lenne a kérésem, hogy őszintén írd le nekem kérlek, hogy a Te technikáddal milyen szintre tudok eljutni anyagilag. Én keményen belerakom a munkát, tudok vele folyamatosan foglalkozni egész nap, csak szeretném tudni a kilátásokat.

Ez tényleg egy működő dolog, lehet vele pénzt keresni, de senkit nem akarok ámítani, belelovallni, mert ez tényleg több mindentől függ!

Mennyit foglalkozol vele

Milyen témát választasz

Mennyire keresnek az adott témában az emberek

Ezeket míg kitanulod, ráérzel idő! Viszont, ha ráérzel, akkor lehet vele jól keresni! Azonnal biztos, hogy nem tudod leválltani a jelenlegi munkád!

Egy új oldal, amíg beépül a Google keresőjébe, hirdetést lehet rátenni kb 2-3 hónap.

Ha 0-24-ben ezzel foglalkozok szerinted mennyi ido alatt jutok el havi 600.000 ft-os bevételig? Mit látsz reálisnak?

Kitartó, szorgalmas munka alap itt, de hogy mennyi idő alatt jutsz el havi 600-hoz, azt előre nem tudom megmondani. Nekem az a célom, hogy olyan tudást adjak, amivel minél hamarabb célbaérsz

Gondolom a témaválasztásra is vannak tippjeid, praktikáid hogy ne lőjön nagyon mellé az ember, gondolom ez a kulcsa az egésznek. Ezt mennyi idő letesztelni, amig kiderül jót választottam-e? Mert az nem lenne túl jó ha elmegy 2-3 hónap munka és kiderül h mégse műkodik az adott témába. Vagy indíthatok többet is egyszerre?

Témaválasztásnál azt szoktam javasolni, ami téged a legjobban érdekel kezdd azzal, azon megtanulod a stratégiát, rendszert épitesz, és közben látod, mik azok a témák, amire érdemes ráfeküdni. A tanfolyamban nagyon sok témaötletet mondok, amikből lehet inspirálódni!

Fontos: elemezni kell, és épiteni az adatokra.

Lehet több weblapot is indítani!

Gondolkozz mi az, amit szívesen csinálnál és vajon keresnek-e rá rendszeresen az emberek. Mindenre keresnek, de van amire nagyobb intenzitással. Gondolj mondjuk az időjárásra, napi szinten nézi az ember a telefonját.

Ugyanígy kell gondolkozni a témaválasztásnál. Minél felkapottabb a téma és sok nagy versenyző van, pl időjárás, napi hírek annál nehezebb dolgod lesz. Ezért gondolkozz az elején valami réstémában.

A folyamat, hogy kell a weblap, téma, kikutatni a kulcsszavakat, kérdéseket amik ezzel kapcsolatosak és erre vinni fel a bejegyzéseket optimalizálva.

Minél többet, folyamatosan! Ahogy telik az idő látni fogod a Search Consoleban, hogy mikre hányadik vagy, hol helyezkedsz el a találatok között. ezeket erősíteni kell, újabb kulcsszavakkal felvinni a futó bejegyzéseket.

Látni fogod milyen szóösszetételek kapcsán jelennek meg a cikkeid, azokra is kell bejegyzést írni.

Bizonytalan vagy? Neked is lenne kérdésed? Írj és 24 órán belül válaszolok!

csinaljpenzt.hu@gmail.com


Örökös hozzáférést kapsz egy olyan tanfolyamhoz, ahol megtanulhatod lépésről lépésre, hogy építs fel egy ingyenes blogot vagy egy komoly WordPress weboldalt, amire ha az útmutatásom alapján cikkeket írsz, azokkal pénzt kereshetsz!

csinaljpenzt.hu

Powered by